Head 61 produktov

Head je popredný svetový výrobca a predajca prémiového športového vybavenia a oblečenia. Spoločnosť je rozdelená do piatich divízií, z ktorých každá sa zameriava na iný druh športu. Ide o divízie zimných športov, raketové športy, potápanie a športové oblečenie.

Netradičná cesta zakladateľa

Spoločnosť vznikla v marylandskom Baltimore v roku 1950 pod vedením leteckého inžiniera Howarda Heada, ktorý pôvodne túžil po dráhe scenáristu, s čím aj vstupoval na pôdu univerzity v Harvarde, no v druhom ročník zmenil akademické zameranie a nakoniec získal inžiniersky titul.

Úspech už od začiatku

V začiatkoch sa spoločnosť venovala výrobe prvých laminátových lyží, s ktorými prerazila vo svete zimných športov a stala sa svetoznámou značkou. Neskôr rozšírila svoje pole pôsobnosti do ďalšieho športového odvetvia – tenisu. Uviedla na trh prvú laminátovú tenisovú raketu, ktorá si získala srdcia mnohých vrcholových tenistov. V roku 1987 Head opäť rozšírila svoju činnosť tentokrát na produkciu atletickej obuvi.

Postupom rokov spoločnosť rozširovala svoje portfólio a v súčasnosti je jednou z najpredávanejších športových značiek a jej meno reprezentuje niekoľko najlepších svetových športovcov ako napríklad Lindsey Vonn, Novak Djokovič či Andy Murray.

Overené našimi zákazníkmi

100% našich zákazníkov odporúča náš obchod (z 2241 hodnotení a 618 recenzií).

rýchlosť a spoľahlivosť

Overený zákazník

Overený zákazník, 3.3.2023

Po telefóne mi pomohli vybrať správnu veľkosť a typ neoprénu pre syna.

Overený zákazník

Overený zákazník, 25.2.2023

Okamžitá reakcia a odoslanie tovaru , na druhý deň prišiel kuriér s tovarom. Za mňa 100%. Eshop roka . Super . Spokojnosť na maximum.

Overený zákazník

Overený zákazník, 22.2.2023

Overené zákaznikmi

Garancia spokojnosti

UŽ 21 ROKOV

SME TU PRE VÁS

MALÝ DARČEK

KU KAŽDÉMU NÁKUPU NAD 60E

JEDNODUCHÁ A RÝCHLA

VÝMENA TOVARU

TOVAR SKLADOM

POSIELAME IHNEĎ