Head 125 produktov

Head je popredný svetový výrobca a predajca prémiového športového vybavenia a oblečenia. Spoločnosť je rozdelená do piatich divízií, z ktorých každá sa zameriava na iný druh športu. Ide o divízie zimných športov, raketové športy, potápanie a športové oblečenie.

Netradičná cesta zakladateľa

Spoločnosť vznikla v marylandskom Baltimore v roku 1950 pod vedením leteckého inžiniera Howarda Heada, ktorý pôvodne túžil po dráhe scenáristu, s čím aj vstupoval na pôdu univerzity v Harvarde, no v druhom ročník zmenil akademické zameranie a nakoniec získal inžiniersky titul.

Úspech už od začiatku

V začiatkoch sa spoločnosť venovala výrobe prvých laminátových lyží, s ktorými prerazila vo svete zimných športov a stala sa svetoznámou značkou. Neskôr rozšírila svoje pole pôsobnosti do ďalšieho športového odvetvia – tenisu. Uviedla na trh prvú laminátovú tenisovú raketu, ktorá si získala srdcia mnohých vrcholových tenistov. V roku 1987 Head opäť rozšírila svoju činnosť tentokrát na produkciu atletickej obuvi.

Postupom rokov spoločnosť rozširovala svoje portfólio a v súčasnosti je jednou z najpredávanejších športových značiek a jej meno reprezentuje niekoľko najlepších svetových športovcov ako napríklad Lindsey Vonn, Novak Djokovič či Andy Murray.

Overené našimi zákazníkmi

97% našich zákazníkov odporúča náš obchod (z 1957 hodnotení a 535 recenzií).

Všetko ok

Overený zákazník

Overený zákazník, 19.1.2022

cena
rýchlosť dodania

Overený zákazník

Overený zákazník, 18.1.2022

Objednal som si tovar a doručený mi bol na druhý deň. Veľkosť sadla presne tak ako majú uvedené vo veľkostnej tabuľke. Nemám čo vyčítať. Som maximálne spokojný.

Overený zákazník

Overený zákazník, 18.1.2022

Overené zákaznikmi

Garancia spokojnosti

UŽ 21 ROKOV

SME TU PRE VÁS

MALÝ DARČEK

KU KAŽDÉMU NÁKUPU NAD 60E

JEDNODUCHÁ A RÝCHLA

VÝMENA TOVARU

TOVAR SKLADOM

POSIELAME IHNEĎ