Potápačské kurzy

Začnite svoje dobrodružstvo už dnes v I. profesionálnom SSI potápačskom centre na Slovensku.

V potápačskom centre AQUA.PRO sa potápačskej škole a kurzom potápania venujeme už od roku 1997, takže už viac ako 20 rokov. Sme prvé SSI potápačské centrum na Slovensku. SSI patrí medzi najrozšírenejšie a najakceptovanejšie potápačské systémy na svete. Je zastúpená v 110 krajinách a reprezentovaná 2 800 potápačskými centrami po celom svete. SSI potápačské kurzy prístrojového potápania, kurzy nádychového potápania a kurzy freedivingu patria medzi najpopulárnejšie a najvyhľadávanejšie potápačské kurzy vôbec.

Už od vzniku modernej potápačskej školy Aqua.pro v Žiline bolo naším cieľom vytvoriť a poskytnúť komplexnú ponuku kvalitných a profesionálnych služieb pre potápačov a všetkých záujemcov o tento krásny šport .Potápanie sa odohráva predovšetkým pod holým nebom, poskytujúc tak každému človeku osobný a jedinečný kontakt s prírodou. Stať sa potápačom, znamená vstúpiť medzi tých vyvolených, ktorým je dovolené poodhaliť závoj tajomstva a napĺňať dávnu túžbu ľudstva - dýchať pod vodou.

V rámci potápačskej školy už viac ako 20 rokov organizujeme základné kurzy prístrojového potápania pre dospelých a aj pre deti od 10 rokov , zdokonaľovacie a špecializačné potápačské kurzy, napr. kurzy potápania v noci, kurzy potápania so zmesou Nitrox, kurzy hlbokého potápania, kurzy vrakového potápania, kurzy potápačskej záchrany atď. až po profesionálne potápačské kurzy ako Diveguide - potápačský sprievodca a kurz potápačského profesionálneho vodcu Divemaster. Základné a zdokonaľovacie kurzy organizujeme v rozličných formách od skupinových a individuálnych kurzov cez víkendové až po kombinované kurzy. Pri výučbe používame výpočtovú techniku, e-learning a moderné didaktické pomôcky, ktoré aj v rámci teoretickej časti kurzu prinášajú účastníkom zábavu a nové zaujímavé vedomosti. Najväčší dôraz kladieme samozrejme na praktickú časť kurzu kde počas bazénových lekcií a ponorov na voľnej vode nadobúdajú účastníci potrebné zručnosti a skúsenosti pre bezpečný a radostný pobyt pod vodou a získavajú pozitívny postoj k potápaniu a prostrediu pod vodnou hladinou.

Organizovanie potápačských kurzov a potápanie nie je pre nás len o zárobkovej činnosti, ale je to pre nás hlavne koníček, vášeň a do určitej miery aj zmysel života. Kurzy potápania organizujeme iba v malých skupinách študentov, pretože si uvedomujeme, že učenie a rozvíjanie potápačských vedomostí a zručností je dôležité predovšetkým pre Vašu bezpečnosť, ktorá je nevyhnutným predpokladom radostných zážitkov pri potápaní.

Ponory na otvorenej vode v rámci kurzov prístrojového a nádychového potápania organizujeme počas víkendových výjazdov na Slovensku na Senci, alebo Čiernej vode, v Poľsku v Krakowe. Ale ak budete mať záujem, môžete s nami absolvovať potápačský kurz v Chorvátsku alebo v Egypte.

Overené našimi zákazníkmi

97% našich zákazníkov odporúča náš obchod (z 2409 hodnotení a 669 recenzií).

Prijemna konunikacia, ústretové vybavenie

Overený zákazník

Overený zákazník, 22.2.2024

Som spokojný s nákupom

Overený zákazník

Overený zákazník, 21.2.2024

Spoľahlivý, promptný

Overený zákazník

Overený zákazník, 10.2.2024

Overené zákaznikmi

Garancia spokojnosti

UŽ 21 ROKOV

SME TU PRE VÁS

MALÝ DARČEK

KU KAŽDÉMU NÁKUPU NAD 60E

JEDNODUCHÁ A RÝCHLA

VÝMENA TOVARU

TOVAR SKLADOM

POSIELAME IHNEĎ