Potápačské kurzy

Začnite svoje dobrodružstvo už dnes v I. profesionálnom SSI potápačskom centre na Slovensku.

V potápačskom centre AQUA.PRO sa potápačskej škole a kurzom potápania venujeme už od roku 1997, takže už viac ako 20 rokov. Sme prvé SSI potápačské centrum na Slovensku. SSI patrí medzi najrozšírenejšie a najakceptovanejšie potápačské systémy na svete. Je zastúpená v 110 krajinách a reprezentovaná 2 800 potápačskými centrami po celom svete. SSI potápačské kurzy prístrojového potápania, kurzy nádychového potápania a kurzy freedivingu patria medzi najpopulárnejšie a najvyhľadávanejšie potápačské kurzy vôbec.

Už od vzniku modernej potápačskej školy Aqua.pro v Žiline bolo naším cieľom vytvoriť a poskytnúť komplexnú ponuku kvalitných a profesionálnych služieb pre potápačov a všetkých záujemcov o tento krásny šport .Potápanie sa odohráva predovšetkým pod holým nebom, poskytujúc tak každému človeku osobný a jedinečný kontakt s prírodou. Stať sa potápačom, znamená vstúpiť medzi tých vyvolených, ktorým je dovolené poodhaliť závoj tajomstva a napĺňať dávnu túžbu ľudstva - dýchať pod vodou.

V rámci potápačskej školy už viac ako 20 rokov organizujeme základné kurzy prístrojového potápania pre dospelých a aj pre deti od 10 rokov , zdokonaľovacie a špecializačné potápačské kurzy, napr. kurzy potápania v noci, kurzy potápania so zmesou Nitrox, kurzy hlbokého potápania, kurzy vrakového potápania, kurzy potápačskej záchrany atď. až po profesionálne potápačské kurzy ako Diveguide - potápačský sprievodca a kurz potápačského profesionálneho vodcu Divemaster. Základné a zdokonaľovacie kurzy organizujeme v rozličných formách od skupinových a individuálnych kurzov cez víkendové až po kombinované kurzy. Pri výučbe používame výpočtovú techniku, e-learning a moderné didaktické pomôcky, ktoré aj v rámci teoretickej časti kurzu prinášajú účastníkom zábavu a nové zaujímavé vedomosti. Najväčší dôraz kladieme samozrejme na praktickú časť kurzu kde počas bazénových lekcií a ponorov na voľnej vode nadobúdajú účastníci potrebné zručnosti a skúsenosti pre bezpečný a radostný pobyt pod vodou a získavajú pozitívny postoj k potápaniu a prostrediu pod vodnou hladinou.

Organizovanie potápačských kurzov a potápanie nie je pre nás len o zárobkovej činnosti, ale je to pre nás hlavne koníček, vášeň a do určitej miery aj zmysel života. Kurzy potápania organizujeme iba v malých skupinách študentov, pretože si uvedomujeme, že učenie a rozvíjanie potápačských vedomostí a zručností je dôležité predovšetkým pre Vašu bezpečnosť, ktorá je nevyhnutným predpokladom radostných zážitkov pri potápaní.

Ponory na otvorenej vode v rámci kurzov prístrojového a nádychového potápania organizujeme počas víkendových výjazdov na Slovensku na Senci, alebo Čiernej vode, v Poľsku v Krakowe. Ale ak budete mať záujem, môžete s nami absolvovať potápačský kurz v Chorvátsku alebo v Egypte.

Overené našimi zákazníkmi

100% našich zákazníkov odporúča náš obchod (z 1531 hodnotení a 394 recenzií).

Rýchle dodanie

Overený zákazník

Overený zákazník, 21.1.2021

pracovnici obchodu poradia a nájdu riešenie podľa predstáv

Overený zákazník

Overený zákazník, 17.1.2021

Tovar bol skutočne rýchlo doručený v úplnom poriadku
Dávam 10 bodov z 10-ich.

Overený zákazník

Overený zákazník, 16.1.2021

Overené zákaznikmi

Garancia spokojnosti

UŽ 21 ROKOV

SME TU PRE VÁS

MALÝ DARČEK

KU KAŽDÉMU NÁKUPU NAD 60E

JEDNODUCHÁ A RÝCHLA

VÝMENA TOVARU

TOVAR SKLADOM

POSIELAME IHNEĎ