Suunto 25 produktov


Fínska spoločnosť SUUNTO je popredným a celosvetovo uznávaným vývojárom a výrobcom športových prístrojov určených pre všetky skupiny športových nadšencov a profesionálov.

Vznik

Spoločnosť Suunto založil fínsky dobrodruh Tuomas Vohlonen v druhej polovici 30. rokov minulého storočia. Tento pán vynašiel nový kvapalinou naplnený kompas so stabilnejšou a presnejšou ihlou a hneď začal s jeho výrobou. Už od začiatku bola táto firma priekopníkom vo výrobe kompasov, a neskôr stála v čele vývoja potápačských inštrumentov.

Priekopníci

Roku 1999 uviedla na trh prvé skutočné outdoorové hodinky a následne rozšírila ponuku o tréningové modely. V posledných rokoch prišla na trh s novou radou štýlových outdoorových náramkových počítačov pre mužov - Suunto Core a s úplne novou kolekciou modelov pre dámy - Suunto Lumi. Ide o vôbec prvé outdoorové hodinky pre ženy na svete.

Svetová špička

Prístroje a zariadenia SUUNTO sú cenené pre svoj inovatívny prístup, dizajn, presnosť a spoľahlivosť. Pomáhajú športovcom na všetkých úrovniach dokonale analyzovať a zlepšovať ich výkony, a tak vyťažiť maximum z ich aktívneho životného štýlu. Fakt, že Suunto je dnes absolútnou špičkou vo svojom odbore, dokazujú nielen mnohé prestížne ocenenia (Best of Fitness Gear - USA, ISPO Outdoor Award - EÚ, Equipamento do Año - Brazília), ale aj to, že udáva smer ostatným výrobcom podobných prístrojov.

Overené našimi zákazníkmi

98% našich zákazníkov odporúča náš obchod (z 2068 hodnotení a 573 recenzií).

promptnosť
komunikácia
tovar

Overený zákazník

Overený zákazník, 27.6.2022

Rýchle vybavenie a dodanie

Overený zákazník

Overený zákazník, 16.6.2022

Rýchle dodanie
K objednávke malý darček - káva

Overený zákazník

Overený zákazník, 15.6.2022

Overené zákaznikmi

Garancia spokojnosti

UŽ 21 ROKOV

SME TU PRE VÁS

MALÝ DARČEK

KU KAŽDÉMU NÁKUPU NAD 60E

JEDNODUCHÁ A RÝCHLA

VÝMENA TOVARU

TOVAR SKLADOM

POSIELAME IHNEĎ