Suunto 26 produktov


Fínska spoločnosť SUUNTO je popredným a celosvetovo uznávaným vývojárom a výrobcom športových prístrojov určených pre všetky skupiny športových nadšencov a profesionálov.

Vznik

Spoločnosť Suunto založil fínsky dobrodruh Tuomas Vohlonen v druhej polovici 30. rokov minulého storočia. Tento pán vynašiel nový kvapalinou naplnený kompas so stabilnejšou a presnejšou ihlou a hneď začal s jeho výrobou. Už od začiatku bola táto firma priekopníkom vo výrobe kompasov, a neskôr stála v čele vývoja potápačských inštrumentov.

Priekopníci

Roku 1999 uviedla na trh prvé skutočné outdoorové hodinky a následne rozšírila ponuku o tréningové modely. V posledných rokoch prišla na trh s novou radou štýlových outdoorových náramkových počítačov pre mužov - Suunto Core a s úplne novou kolekciou modelov pre dámy - Suunto Lumi. Ide o vôbec prvé outdoorové hodinky pre ženy na svete.

Svetová špička

Prístroje a zariadenia SUUNTO sú cenené pre svoj inovatívny prístup, dizajn, presnosť a spoľahlivosť. Pomáhajú športovcom na všetkých úrovniach dokonale analyzovať a zlepšovať ich výkony, a tak vyťažiť maximum z ich aktívneho životného štýlu. Fakt, že Suunto je dnes absolútnou špičkou vo svojom odbore, dokazujú nielen mnohé prestížne ocenenia (Best of Fitness Gear - USA, ISPO Outdoor Award - EÚ, Equipamento do Año - Brazília), ale aj to, že udáva smer ostatným výrobcom podobných prístrojov.

Overené našimi zákazníkmi

100% našich zákazníkov odporúča náš obchod (z 2241 hodnotení a 618 recenzií).

rýchlosť a spoľahlivosť

Overený zákazník

Overený zákazník, 3.3.2023

Po telefóne mi pomohli vybrať správnu veľkosť a typ neoprénu pre syna.

Overený zákazník

Overený zákazník, 25.2.2023

Okamžitá reakcia a odoslanie tovaru , na druhý deň prišiel kuriér s tovarom. Za mňa 100%. Eshop roka . Super . Spokojnosť na maximum.

Overený zákazník

Overený zákazník, 22.2.2023

Overené zákaznikmi

Garancia spokojnosti

UŽ 21 ROKOV

SME TU PRE VÁS

MALÝ DARČEK

KU KAŽDÉMU NÁKUPU NAD 60E

JEDNODUCHÁ A RÝCHLA

VÝMENA TOVARU

TOVAR SKLADOM

POSIELAME IHNEĎ