Suunto 24 produktov


Fínska spoločnosť SUUNTO je popredným a celosvetovo uznávaným vývojárom a výrobcom športových prístrojov určených pre všetky skupiny športových nadšencov a profesionálov.

Vznik

Spoločnosť Suunto založil fínsky dobrodruh Tuomas Vohlonen v druhej polovici 30. rokov minulého storočia. Tento pán vynašiel nový kvapalinou naplnený kompas so stabilnejšou a presnejšou ihlou a hneď začal s jeho výrobou. Už od začiatku bola táto firma priekopníkom vo výrobe kompasov, a neskôr stála v čele vývoja potápačských inštrumentov.

Priekopníci

Roku 1999 uviedla na trh prvé skutočné outdoorové hodinky a následne rozšírila ponuku o tréningové modely. V posledných rokoch prišla na trh s novou radou štýlových outdoorových náramkových počítačov pre mužov - Suunto Core a s úplne novou kolekciou modelov pre dámy - Suunto Lumi. Ide o vôbec prvé outdoorové hodinky pre ženy na svete.

Svetová špička

Prístroje a zariadenia SUUNTO sú cenené pre svoj inovatívny prístup, dizajn, presnosť a spoľahlivosť. Pomáhajú športovcom na všetkých úrovniach dokonale analyzovať a zlepšovať ich výkony, a tak vyťažiť maximum z ich aktívneho životného štýlu. Fakt, že Suunto je dnes absolútnou špičkou vo svojom odbore, dokazujú nielen mnohé prestížne ocenenia (Best of Fitness Gear - USA, ISPO Outdoor Award - EÚ, Equipamento do Año - Brazília), ale aj to, že udáva smer ostatným výrobcom podobných prístrojov.

Overené našimi zákazníkmi

100% našich zákazníkov odporúča náš obchod (z 2441 hodnotení a 678 recenzií).

super rýchlo vybavená objednávka, e-shop pekne prehľadný

Overený zákazník

Overený zákazník, 27.5.2024

spoľahlivý obchod

Overený zákazník

Overený zákazník, 6.5.2024

Rýchle dodanie, ochotní pracovníci pomôcť pri výbere správnej veľkosti produktu.

Overený zákazník

Overený zákazník, 2.5.2024

Overené zákaznikmi

Garancia spokojnosti

UŽ 21 ROKOV

SME TU PRE VÁS

MALÝ DARČEK

KU KAŽDÉMU NÁKUPU NAD 60E

JEDNODUCHÁ A RÝCHLA

VÝMENA TOVARU

TOVAR SKLADOM

POSIELAME IHNEĎ