Vrátenie a výmena tovaru

Čo robiť keď chcete u nás zakúpený tovar vymeniť, lebo Vám nepasuje, nesedí, je malý, alebo veľký?

To nie je vôbec problém. Naším cieľom je, aby ste boli s u nás zakúpeným tovarom spokojný. Tovar Vám vymeníme za inú veľkosť prípadne aj za iný typ. Ak si vymeníte tovar za iný typ, ktorý bude lacnejší, rozdiel v cene Vám vrátime, ak bude drahší, rozdiel doplatíte. Tovar ktorý vymieňate nesmie byť nosený, po opraní, alebo javiť známky používania.

Postup pri výmene tovaru:

Tovar môžete k nám buď osobne doniesť alebo nepoužívaný tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní Zabaľte kompletný, nepoužívaný a zabalený tovar v originálnom obale spolu s vypísaným protokolom pre výmenu, vrátenie a reklamáciu tovaru. Tovar nám bezpečne vrátite alebo vymeníte cez najrozšírenejšiu balíkovňu na Slovensku - Zásielkovňu (Packeta). Zaneste ho do najbližšieho výdajného miesta Zásielkovne, kde nadiktujete náš ID kód obchodu 92771375.

Pri výmene tovaru Vám budeme účtovať čiastku 4 € za menšie zásielky do 5 kg [max. str. 70 a Σ 120 cm]  a sumu 6€ za väčšie zásielky od 5 do 10 kg [max. str. 120 a Σ 150 cm] za vyzdvihnutie a opätovné doručenie zásielky.

Aqua.Pro Spol. s.r.o.
Vysokoškolákov 8
Žilina
01008

Darček k nákupu nemusíte vrátiť.
Možno ste k tovaru, ktorý chcete vymeniť, dostali darček. Ak vám tovar vymeníme za nový, darček nemusíte vrátiť. Výmena sa na darčeky nevzťahuje.

Čo robiť keď nám chcete u nás zakúpený tovar vrátiť, lebo Vám nevyhovuje z akéhokoľvek dôvodu?

Toto tiež nie je problém. Tovar môžete vrátiť do 14 dní od nákupu a my Vám vrátime peniaze.

Máte až dva týždne.
Tovar môžete vrátiť do 14 dní od nákupu. Nezabudnite preto požiadať o vrátenie najneskôr na 14. deň od dátumu dodania tovaru. Tovar ktorý vraciate nesmie byť nosený, po opraní, alebo javiť známky používania.

Postup pri vrátení tovaru:
Tovar nám môžete prísť vrátiť osobne na našu adresu alebo tovar zabaľte kompletný, nepoužívaný a zabalený v originálnom obale spolu s vypísaným protokolom pre výmenu, vrátenie a reklamáciu tovaru. Tovar nám bezpečne vrátite alebo vymeníte cez najrozšírenejšiu balíkovňu na Slovensku - Zásielkovňu (Packeta). Zaneste ho do najbližšieho výdajného miesta Zásielkovne, kde nadiktujete náš ID kód obchodu 92771375.

Pri vrátení tovaru budeme účtovať čiastku 2 € za menšie zásielky do 5,00 kg [max. str. 70 a Σ 120 cm] a pri väčších zásielkách [max. str. 120 a Σ 150 cm] budeme účtovať sumu 3€ za vyzdvihnutie a cenu tejto služby Vám odpočítame zo sumy za vrátený tovar. 

AQUA.PRO, spol. s r.o.
Vysokoškolákov 8
010 08 Žilina

Čo s darčekom k nákupu?
Možno ste k tovaru, ktorý chcete vrátiť, dostali darček. Ak si vyberiete nový tovar, s ktorým by ste darček tiež získali, môžete si ho ponechať. Ak si namiesto výmeny vyberiete vrátenie peňazí je potrebné, aby ste darček vrátili spolu s tovarom.

Overené našimi zákazníkmi

100% našich zákazníkov odporúča náš obchod (z 2479 hodnotení a 690 recenzií).

V Aqua-pro som nakupovala viackrat a vzdy sa mozem spolahnut na rychle dodanie a kvalitny tovar ktory zodpoveda popisu na webe. Ochotny personal vybavi pripadny problem s objednavkou obratom.

Overený zákazník

Overený zákazník, 14.7.2024

Výborná komunikácia, ochota poradiť

Overený zákazník

Overený zákazník, 9.7.2024

Chalani sú profíci a kočka tiež

Overený zákazník

Overený zákazník, 7.7.2024

Overené zákaznikmi

Garancia spokojnosti

UŽ 21 ROKOV

SME TU PRE VÁS

MALÝ DARČEK

KU KAŽDÉMU NÁKUPU NAD 60E

JEDNODUCHÁ A RÝCHLA

VÝMENA TOVARU

TOVAR SKLADOM

POSIELAME IHNEĎ