Vrátenie a výmena tovaru

Čo robiť keď chcete u nás zakúpený tovar vymeniť, lebo Vám nepasuje, nesedí, je malý, alebo veľký?

To nie je vôbec problém. Naším cieľom je, aby ste boli s u nás zakúpeným tovarom spokojný. Tovar Vám vymeníme za inú veľkosť prípadne aj za iný typ. Ak si vymeníte tovar za iný typ, ktorý bude lacnejší, rozdiel v cene Vám vrátime, ak bude drahší, rozdiel doplatíte. Tovar ktorý vymieňate nesmie byť nosený, po opraní, alebo javiť známky používania.

Postup pri výmene tovaru:

Tovar môžete k nám buď osobne doniesť alebo nepoužívaný tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní Zabaľte kompletný, nepoužívaný a zabalený tovar v originálnom obale spolu s vypísaným protokolom pre výmenu, vrátenie a reklamáciu tovaru. Tovar nám bezpečne vrátite alebo vymeníte cez najrozšírenejšiu balíkovňu na Slovensku - Zásielkovňu (Packeta). Zaneste ho do najbližšieho výdajného miesta Zásielkovne, kde nadiktujete náš ID kód obchodu 92771375.

Pri výmene tovaru cez náš ID kód Zásielkovne Vám budeme účtovať čiastku 4 € za vyzdvihnutie a opätovné doručenie zásielky.

Aqua.Pro Spol. s.r.o.
Vysokoškolákov 8
Žilina
01008

Darček k nákupu nemusíte vrátiť.
Možno ste k tovaru, ktorý chcete vymeniť, dostali darček. Ak vám tovar vymeníme za nový, darček nemusíte vrátiť. Výmena sa na darčeky nevzťahuje.

Čo robiť keď nám chcete u nás zakúpený tovar vrátiť, lebo Vám nevyhovuje z akéhokoľvek dôvodu?

Toto tiež nie je problém. Tovar môžete vrátiť do 14 dní od nákupu a my Vám vrátime peniaze.

Máte až dva týždne.
Tovar môžete vrátiť do 14 dní od nákupu. Nezabudnite preto požiadať o vrátenie najneskôr na 14. deň od dátumu dodania tovaru. Tovar ktorý vraciate nesmie byť nosený, po opraní, alebo javiť známky používania.

Postup pri vrátení tovaru:
Tovar nám môžete prísť vrátiť osobne na našu adresu alebo tovar zabaľte kompletný, nepoužívaný a zabalený v originálnom obale spolu s vypísaným protokolom pre výmenu, vrátenie a reklamáciu tovaru. Tovar nám bezpečne vrátite alebo vymeníte cez najrozšírenejšiu balíkovňu na Slovensku - Zásielkovňu (Packeta). Zaneste ho do najbližšieho výdajného miesta Zásielkovne, kde nadiktujete náš ID kód obchodu 92771375.

Pri vrátení tovaru cez náš ID kód Zásielkovne budeme účtovať čiastku 2 € za vyzdvihnutie a cenu tejto služby Vám odpočítame zo sumy za vrátený tovar.

AQUA.PRO, spol. s r.o.
Vysokoškolákov 8
010 08 Žilina

Čo s darčekom k nákupu?
Možno ste k tovaru, ktorý chcete vrátiť, dostali darček. Ak si vyberiete nový tovar, s ktorým by ste darček tiež získali, môžete si ho ponechať. Ak si namiesto výmeny vyberiete vrátenie peňazí je potrebné, aby ste darček vrátili spolu s tovarom.

Overené našimi zákazníkmi

97% našich zákazníkov odporúča náš obchod (z 2409 hodnotení a 669 recenzií).

Prijemna konunikacia, ústretové vybavenie

Overený zákazník

Overený zákazník, 22.2.2024

Som spokojný s nákupom

Overený zákazník

Overený zákazník, 21.2.2024

Spoľahlivý, promptný

Overený zákazník

Overený zákazník, 10.2.2024

Overené zákaznikmi

Garancia spokojnosti

UŽ 21 ROKOV

SME TU PRE VÁS

MALÝ DARČEK

KU KAŽDÉMU NÁKUPU NAD 60E

JEDNODUCHÁ A RÝCHLA

VÝMENA TOVARU

TOVAR SKLADOM

POSIELAME IHNEĎ