Podmienky požičovne

Článok 1.
AQUA.PRO, spol. s r.o. (ďalej len "prenájímateľ") prenajíma nájomcovi za odplatu hnuteľné veci (potápačský výstroj podľa špecifikácie v "Zápožičnom protokole"), a to v stave spôsobilom na riadne používanie nájomcom a na jeho vlastnú zodpovednosť 

Článok 2.
Pre vypožičanie väčšiny potápačského výstroja (s výnimkou masiek, plutiev, dýchacích trubíc a oblekov) sa nájomca musí preukázať aj platnou potápačskou licenciou. V prípade, záujmu o zapožičanie väčšieho množstvo materiálu, odporúčame si ho včas rezervovať - Kontakty.

Článok 3. 
Pri zapožičaní materiálu z požičovne sa nájomca musí preukázať platným občianskym preukazom a podpíše "Zápožičný protokol", ktorým potvrdzuje, že prevzatý materiál je v riadnom technickom stave a zaväzuje sa uhradiť všetky náklady za prípadné poškodenie, zničenie, odcudzenie alebo stratu a to v plnej výške. V prípade straty, alebo odcudzenia výstroja sa nájomca zaväzuje uhradiť maloobchodnú cenu zapožičaného výstroja, a to v plnej výške vrátane DPH. V prípade, že nájomca nevráti materiál v dohodnutej časovej lehote, je povinný zaplatiť doplatok za oneskorené obdobie + mu prenajímateľ môže účtovať pokutu vo výške 20 % zo zápožičanej sumy za každý ďalší deň plynúci po dohodnutej časovej lehote.

Článok 4.
Nájomca je oprávnený prenajaté veci používať primerane ich určeniu a na vlastnú zodpovednosť, dodržiavajúc zásady bezpečnostných predpisov a štandardizovaných opatrení pre bezpečné potápanie alebo iné vodné športy. 

Článok 5. 
V prípade nájmu potápačskej techniky (potápačská fľaša, dýchacia automatika - regulátor, kompenzátor vztlaku, potápačský počítač a iné prístroje) nájomca prehlasuje, že je oprávnený (kvalifikovaný) pre potápanie. Nájomca nesmie prenajatú potápačskú techniku zveriť na použitie neoprávnenej (nekvalifikovanej) osobe. 

Článok 6.
Nájomca sa zaväzuje o prenajaté veci zodpovedne starať tak, aby na nich nevznikla škoda, nadmerné opotrebenie alebo zničenie (napr. mokrý výstroj vysušiť, po použití v slanej vode opláchnuť sladkou vodou, nenechať na priamom slnečnom žiarení, potápačskú techniku nedávať do blata, piesku a podobne.Časové obdobia v požičovni:

  • ponor s nami znamená, že výstroj si zapožičiate na jeden ponor počas výjazdu, ktorý organizujeme
  • za jeden deň považujeme 1+1 deň (príklad: v štvrtok si výstroj požičiate a v piatok ho vrátite)
  • za víkend považujeme 2+1 deň (v piatok si výstroj požičiate a v pondelok ho vrátite)
  • za týždeň považujeme 7+1 deň (príklad: v pondelok si výstroj požičiate a ďalší pondelok ho vrátite)

Overené našimi zákazníkmi

100% našich zákazníkov odporúča náš obchod (z 2441 hodnotení a 678 recenzií).

super rýchlo vybavená objednávka, e-shop pekne prehľadný

Overený zákazník

Overený zákazník, 27.5.2024

spoľahlivý obchod

Overený zákazník

Overený zákazník, 6.5.2024

Rýchle dodanie, ochotní pracovníci pomôcť pri výbere správnej veľkosti produktu.

Overený zákazník

Overený zákazník, 2.5.2024

Overené zákaznikmi

Garancia spokojnosti

UŽ 21 ROKOV

SME TU PRE VÁS

MALÝ DARČEK

KU KAŽDÉMU NÁKUPU NAD 60E

JEDNODUCHÁ A RÝCHLA

VÝMENA TOVARU

TOVAR SKLADOM

POSIELAME IHNEĎ