Oceanreef 18 produktov


OCEANREEF je svetoznáma spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a distribúciou celotvárových potápačských a šnorchlovacích masiek.

Cesta k úspechu

Ocean Reef patrí medzi najstaršie potápačské spoločnosti na svete. Bola založená v roku 1950 rodinou Gamberini v Taliansku. Pán Gamberini pôvodne vlastnil malú opraváreň pneumatík na bicykle a autá, no neskôr, v roku 1950 sa začal venovať výrobe potápačského vybavenia. Navrhoval a produkoval formy určené na výrobu remienkov potápačských masiek, plutiev a iných potápačských produktov. Vďaka vytrvalosti a tvrdej práci dosiahol Gamberiniho malý obchod úspech a rástol.

V roku 1993 kúpil Sergio Gamberini americkú spoločnosť na výrobu lodí so sídlom v San Diegu - Ocean Edge, a začal pracovať na vývoji úplne prvej celotvárovej masky na potápanie - inovatívneho produktu, ktorý by zaručil pohodlnejší a bezpečnejší zážitok. V súčasnosti spoločnosť vyrába aj celotvárové masky určené pre šnorchlistov a stala sa jednou z najznámejších svetových značiek.


Overené našimi zákazníkmi

100% našich zákazníkov odporúča náš obchod (z 2241 hodnotení a 618 recenzií).

rýchlosť a spoľahlivosť

Overený zákazník

Overený zákazník, 3.3.2023

Po telefóne mi pomohli vybrať správnu veľkosť a typ neoprénu pre syna.

Overený zákazník

Overený zákazník, 25.2.2023

Okamžitá reakcia a odoslanie tovaru , na druhý deň prišiel kuriér s tovarom. Za mňa 100%. Eshop roka . Super . Spokojnosť na maximum.

Overený zákazník

Overený zákazník, 22.2.2023

Overené zákaznikmi

Garancia spokojnosti

UŽ 21 ROKOV

SME TU PRE VÁS

MALÝ DARČEK

KU KAŽDÉMU NÁKUPU NAD 60E

JEDNODUCHÁ A RÝCHLA

VÝMENA TOVARU

TOVAR SKLADOM

POSIELAME IHNEĎ