Remienkové plutvy 19 produktov

kvalitné, profesionálne potápačské plutvy s otvorenou pätou. Ide o masívne plutvy určené výhradne na prístrojové potápanie. Do takýchto plutiev sa musí používať vysoká neoprénová topánka v minimálnej hrúbke 5mm. Majú hybridný prenos sily a pod vodnou hladinou vytvárajú veľkú energiu. Prístrojový potápač má totiž na sebe v priemere 30 kg až 35 kg závažia (celý výstroj) a preto je potrebné aby hnacia sily plutiev bola čo najväčšia. Na výrobu profesionálnych potápačských plutiev s otvorenou pätou sa používajú vysokokvalitné technopolymery (mimoriadne odolné plasty), tecraclene a termoplatická guma. Na vysokom výkone a komforte sa podieľajú technológie ako "odtokové kanáliky" - do ktorých vteká veľké množstvo vody a výsledkom je väčší tlačný efekt pri rovnakom úsilí, ďalej "optimalizovaný prenos sily" počas celého cyklu kopu a "dierovaná kapsa na nohu" - čo sú v podstate otvory, vďaka ktorým je kapsa pre nohu mäkšia a pružnejšia - minulosťou je teda prisávanie nohy na kapsu a obtiažne vyzúvanie plutiev.

Najpredávanejšie produkty

1
1 Plutvy AVANTI QUATTRO +

Plutvy AVANTI QUATTRO +

AVANTI QUATTRO + je výkonná plutva s kanálikovou technológiou, ktorá zaručuje väčší tlačný efekt bez vynaloženia väčšieho úsilia. Plutva má atraktívny vzhľad a mnohostranné využitie za najrôznejších podmienok.

117,00 € s DPH
2
2 Plutvy SUPERCHANNEL BUNGEE OH

Plutvy SUPERCHANNEL BUNGEE OH

AVANTI SUPERCHANNEL OH je najnovším výsledkom vývoja kanálikového systému pre tých potápačov, ktorí vyžadujú dokonalé spojenie sily a efektivity. Táto plutva zaručuje minimálnu únavu svalov na nohách.

63,00 € s DPH
3
3 Plutvy STRATOS ADJ

Plutvy STRATOS ADJ

Inovatívne plutvy s overenou známkou kvality v novom dizajne a za vynikajúcu cenu.

53,60 € s DPH
Počet produktov

Overené našimi zákazníkmi

100% našich zákazníkov odporúča náš obchod (zo 878 hodnotení a 206 recenzií).

kvalita ponukanych vyrobkov

Overený zákazník

Overený zákazník, 15.4.2019

Super komunikacia

Overený zákazník

Overený zákazník, 13.4.2019

Ďakujem obchodu za rýchle dodanie

Overený zákazník

Overený zákazník, 12.4.2019

Overené zákaznikmi

Garancia spokojnosti

UŽ 19 ROKOV

SME TU PRE VÁS

MALÝ DARČEK

KU KAŽDÉMU NÁKUPU NAD 60E

JEDNODUCHÁ A RÝCHLA

VÝMENA TOVARU

TOVAR SKLADOM

POSIELAME IHNEĎ