O nás

Spoločnosť AQUA.PRO, spol. s r.o. vznikla v roku 1997 v Žiline ako jedna z úplne prvých Slovenských mimo bratislavských potápačských škôl.

V súčasnej dobe je AQUA.PRO najväčším subjektom zaoberajúcim sa potápaním v regióne severozápadného Slovenska s centrálou v Žiline.
Spoločnosť AQUA.PRO ako prvá na Slovensku získala začiatkom roku 2015 štatút profesionálneho SSI potápačského centra.
Organizujeme široké spektrum kurzov prístrojového potápania v systéme SSI.
Od roku 2016 sme sa stali I. oficiálnym SSI Freediving-ovým centrom v SR, vďaka čomu sme rozšírili naše služby o ponuku kurzov Freedivingu.
V AQUA.PRO sa od začiatku snažíme poskytnúť záujemcom o potápanie komplexné a kvalitné služby.

V roku 1998 AQUA.PRO rozšírila ponuku služieb o predaj, servis a požičovňu potápačskej techniky.

Od roku 2003 prevádzkuje spoločnosť AQUA.PRO činnosť Cestovnej kancelárie vrámci ktorej už 17 rokov úspešne organizuje predovšetkým potápačské výjazdy, zájazdy a expedície.

Od roku 2009 prevádzkuje spoločnosť eshop s momentálne najširšou ponukou športových potrieb pre prístrojové potápanie, šnorchľovanie, freediving, plávanie a zimné plávanie.

V roku 1998 vzniklo aj dobrovoľné združenie občanov - Klub potápania AQUA.PRO, ktorý už takmer 22 rokov organizuje pre svojich členov rôzne voľnočasové podujatia s hlavným zameraním na potápanie.

U nás predajom výstroja, alebo potápačským kurzom jednoducho nechceme skončiť !

Náš potápačský obchod v budove SADOP, vedľa plavárne v Žiline

V novom potápačskom obchode Aqua.Pro nájdete širokú ponuku špičkových potápačských produktov od popredných svetových výrobcov určených na prístrojové potápanie, ale aj na dovolenkové šnorchlovanie.

Kde nás najdete?

v budove SADOP, ktorá sa nachádza hneď vedľa plavárne v Žiline, na adrese Vysokoškolákov 6, Žilina (vyjdete po schodíkoch na terasu, ktorá sa nachádza hneď vedľa Mestskej plavárne v Žiline, presnejšie na ľavom konci cesty, ktorá ide k vstupom na letné bazény a pokračuje popri budove plavárne. Z terasy vstúpite do chodby za šedou plechovou bránou a vojdete do presklenených dverí na pravej strane).

Pozrite si panoramatické snímky našej potápačskej predajne


Náš plavecký obchod na Mestskej plavárni v Žiline

Športový obchod vo vestibule Mestskej plavárne v Žiline prevádzkujeme už od roku 1999. V bohatom sortimente nášho obchodu nájdete širokú ponuku prvotriedneho plaveckého sortimentu a niektoré vybraté modely produktov určených na šnorchlovanie. V našom športovom obchode môžete nakúpiť kvalitné produkty popredných svetových výrobcov uvedených športových odvetví.

Panoramatický snímok našej plaveckej predajne


Naša kancelária a učebňa

V budove SADOP hneď vedľa Mestskej krytej plavárne v Žiline sa nachádza naša kancelária, ktorú využívame aj ako učebňu pre potreby Potápačskej školy AQUA.PRO, vrámci ktorej organizujeme široké spektrum kurzov prístrojového potápania a freedivingu.

Kde nás najdete?

Kancelária a učebňa sa nachádza v tých istých priestoroch ako potápačský obchod. V budove SADOP, ktorá sa nachádza hneď vedľa plavárne v Žiline, na adrese Vysokoškolákov 6, Žilina (vyjdete po schodíkoch na terasu, ktorá sa nachádza hneď vedľa Mestskej plavárne v Žiline, presnejšie na ľavom konci cesty, ktorá ide k vstupom na letné bazény a pokračuje popri budove plavárne. Z terasy vstúpite do chodby za šedou plechovou bránou a vojdete do presklenených dverí na pravej strane).

Overené našimi zákazníkmi

98% našich zákazníkov odporúča náš obchod (z 2366 hodnotení a 652 recenzií).

Maximalna spokojnost kvalitny tovar .

Overený zákazník

Overený zákazník, 30.11.2023

Kvalitný tovar, rýchle dodanie
Žiadne

Overený zákazník

Overený zákazník, 30.11.2023

So svojím nákupom som spokojný. Potreboval som 300bar fľašu + plnenie. Veľmi ochotne mi ju pán naplnil a ja som si ju v ten deň vyzdvihol. Odporúčam

Overený zákazník

Overený zákazník, 18.11.2023

Overené zákaznikmi

Garancia spokojnosti

UŽ 21 ROKOV

SME TU PRE VÁS

MALÝ DARČEK

KU KAŽDÉMU NÁKUPU NAD 60E

JEDNODUCHÁ A RÝCHLA

VÝMENA TOVARU

TOVAR SKLADOM

POSIELAME IHNEĎ