O nás

Spoločnosť AQUA.PRO, spol. s r.o. vznikla v roku 1997 v Žiline ako jedna z úplne prvých Slovenských mimo bratislavských potápačských škôl.

V súčasnej dobe je AQUA.PRO najväčším subjektom zaoberajúcim sa potápaním v regióne severozápadného Slovenska s centrálou v Žiline.
Spoločnosť AQUA.PRO ako prvá na Slovensku získala začiatkom roku 2015 štatút profesionálneho SSI potápačského centra.
Organizujeme široké spektrum kurzov prístrojového potápania v systéme SSI.
Od roku 2016 sme sa stali I. oficiálnym SSI Freediving-ovým centrom v SR, vďaka čomu sme rozšírili naše služby o ponuku kurzov Freedivingu.
V AQUA.PRO sa od začiatku snažíme poskytnúť záujemcom o potápanie komplexné a kvalitné služby.

V roku 1998 AQUA.PRO rozšírila ponuku služieb o predaj, servis a požičovňu potápačskej techniky.

Od roku 2003 prevádzkuje spoločnosť AQUA.PRO činnosť Cestovnej kancelárie vrámci ktorej už 17 rokov úspešne organizuje predovšetkým potápačské výjazdy, zájazdy a expedície.

Od roku 2009 prevádzkuje spoločnosť eshop s momentálne najširšou ponukou športových potrieb pre prístrojové potápanie, šnorchľovanie, freediving, plávanie a zimné plávanie.

V roku 1998 vzniklo aj dobrovoľné združenie občanov - Klub potápania AQUA.PRO, ktorý už takmer 22 rokov organizuje pre svojich členov rôzne voľnočasové podujatia s hlavným zameraním na potápanie.

U nás predajom výstroja, alebo potápačským kurzom jednoducho nechceme skončiť !

Náš potápačský obchod v budove SADOP, vedľa plavárne v Žiline

V novom potápačskom obchode Aqua.Pro nájdete širokú ponuku špičkových potápačských produktov od popredných svetových výrobcov určených na prístrojové potápanie, ale aj na dovolenkové šnorchlovanie.

Kde nás najdete?

v budove SADOP, ktorá sa nachádza hneď vedľa plavárne v Žiline, na adrese Vysokoškolákov 6, Žilina (vyjdete po schodíkoch na terasu, ktorá sa nachádza hneď vedľa Mestskej plavárne v Žiline, presnejšie na ľavom konci cesty, ktorá ide k vstupom na letné bazény a pokračuje popri budove plavárne. Z terasy vstúpite do chodby za šedou plechovou bránou a vojdete do presklenených dverí na pravej strane).

Pozrite si panoramatické snímky našej potápačskej predajne


Náš plavecký obchod na Mestskej plavárni v Žiline

Športový obchod vo vestibule Mestskej plavárne v Žiline prevádzkujeme už od roku 1999. V bohatom sortimente nášho obchodu nájdete širokú ponuku prvotriedneho plaveckého sortimentu a niektoré vybraté modely produktov určených na šnorchlovanie. V našom športovom obchode môžete nakúpiť kvalitné produkty popredných svetových výrobcov uvedených športových odvetví.

Panoramatický snímok našej plaveckej predajne


Naša kancelária a učebňa

V budove SADOP hneď vedľa Mestskej krytej plavárne v Žiline sa nachádza naša kancelária, ktorú využívame aj ako učebňu pre potreby Potápačskej školy AQUA.PRO, vrámci ktorej organizujeme široké spektrum kurzov prístrojového potápania a freedivingu.

Kde nás najdete?

Kancelária a učebňa sa nachádza v tých istých priestoroch ako potápačský obchod. V budove SADOP, ktorá sa nachádza hneď vedľa plavárne v Žiline, na adrese Vysokoškolákov 6, Žilina (vyjdete po schodíkoch na terasu, ktorá sa nachádza hneď vedľa Mestskej plavárne v Žiline, presnejšie na ľavom konci cesty, ktorá ide k vstupom na letné bazény a pokračuje popri budove plavárne. Z terasy vstúpite do chodby za šedou plechovou bránou a vojdete do presklenených dverí na pravej strane).

Overené našimi zákazníkmi

100% našich zákazníkov odporúča náš obchod (z 2441 hodnotení a 678 recenzií).

super rýchlo vybavená objednávka, e-shop pekne prehľadný

Overený zákazník

Overený zákazník, 27.5.2024

spoľahlivý obchod

Overený zákazník

Overený zákazník, 6.5.2024

Rýchle dodanie, ochotní pracovníci pomôcť pri výbere správnej veľkosti produktu.

Overený zákazník

Overený zákazník, 2.5.2024

Overené zákaznikmi

Garancia spokojnosti

UŽ 21 ROKOV

SME TU PRE VÁS

MALÝ DARČEK

KU KAŽDÉMU NÁKUPU NAD 60E

JEDNODUCHÁ A RÝCHLA

VÝMENA TOVARU

TOVAR SKLADOM

POSIELAME IHNEĎ